Wybierz marynarkę skrojoną na miarę Twoich potrzeb

Marynarka, podobnie jak garnitur, powinna znajdować się w szafie każdego mężczyzny. Marynarka, koszula i pasujące do nich spodnie to baza, którą panowie mogą wykorzystać w prawie każdej sytuacji.

Zakup marynarki dla osoby niewprawionej może być trudny, dlatego warto poznać kilka zasad, które ułatwią wybór.

BAWEŁNA, POLIESTER, WEŁNA
Marynarka ściśle przylega do ciała mężczyzny, dlatego też powinna wykonana być jedynie z naturalnych materiałów. Bawełna, czy wełna stanowią świetny materiał na marynarkę. Pierwsza z tkanin znaleźć można w bardziej casualowych modelach, podczas gdy wełna charakteryzuje eleganckie garnitury i marynarki.

KRAWIEC, CENTRUM HANDLOWE, TARGOWISKO
Najlepszym miejscem na zakup marynarki męskiej wydaje się pracownia krawiecka. Nie każdy posiada jednak odpowiednią ilość czasu, która potrzebna jest do przymiarek, a także samego oczekiwania na gotową sztukę ubrania. Znajdujące się w centrach handlowych flagowe sklepy polskich marek będą równie świetnym wyborem. Zazwyczaj bezpłatnie, lub za drobną opłatą zostaną wykonane delikatne poprawki krawieckie dopasowujące marynarkę do ciała klienta.

Targowisko, pomimo że tak popularne wśród starszego pokolenia nie jest miejscem na zakup marynarki. Proponowane w tego typu miejscach marynarki męskie są nie tylko fatalnej jakości, ale również nie uwzględniają aktualnych trendów.

KOSZULA, KRAWAT, POSZETKA
Modne marynarki nie istnieją bez dopasowanych do nich koszul i innych akcesoriów. Jedynym akceptowalnym wyborem jest koszula z długim rękawem. Egzemplarze z krótkimi rękawami zostawić należy starszym panom, dla których moda nie ma żadnego znaczenia.

Krawat, czy poszetka to dodatki z którymi można poszaleć. Krawat w stonowanej palecie barw będzie idealny na wieczorną kolację, podczas gdy błękitny, lub śliwkowy sprawdzi się na całodziennym spotkaniu w pracy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *